شماره مشاوره : 09178854909  

  سبد خرید   ثبت نام   ورود
   
Chanel N5
   

20357
قیمت : 32400 تومان
شنل ان 5 (چنل نامبر 5)
 

 

مروری بر عطر شنل نامبر Chanel N5  5

 حجم: 100میل
تبع: گرم
رایحه: شیرین

عطر شنل نامبر 5 چیزی فراتر از یک عطر است ، و در حقیق روش زندگیست ! هیچ چیزی جز کلاس، دلفریبی و سلیقه ی خالص در این شیشه ی عطر 90 ساله دیده نمیشود. در زیبایی ، کمال ، مدل پاریسی و کیفیت بی نظیر و مدل پاریسی خود پیشرو و بی انتهاست. بعد از تمام این سال ها، عطر شنل نامبر 5 نه تنها هنوز جز پرفروش ترین عطر های دنیاست بلکه هنوز نشان دهنده ی پیچیدگی ، سلیقه ، مد و اقتدارآمیخته شده ی یک زن با زیبایی و هوش اوست.

این عطر درست مثل عطر شنل کلاسیک جکت، نماد یک زن واقعی است. زنی که میداند کیست، کجا و چطوردر مسیر خود پیش میرود. این عطر در سال 1921 به دنبال این اتفاق ساخته شد که ،کوکو شنل به دنبال عطری بود که دقیقا عطر یک زن را داشته باشد. رایحه ای با پیچیدگی یک زن قوی که همه ی ابعاد او قابل مشاهده است. عطر شانل نامبر 5 ترکیبی از نت هایی است که نمیتوانید به سادگی عناصر آن را تشخیص دهید در عوض میتوانید مجموعه ای پیچیده و پر از عطر های مختلف را حس کنید که با هم آمیخته شده اند.

این عطر علاوه بر ساختار خاص و ویژه ای که دارد، یکی از اولین عطر هایی است که از نت های ترکیبی به نام آلدهید تشکیل شده است. این نت خاص نباید به عنوان یک انتخاب برای عطر هایی با کیفیت پایین استفاده شود،چرا که این نت های ترکیبی یه دلیل بی نظیر بودن وترکیبات ماهرانه، اغلب به جای نت های قوی گل ها و گیاهان واقعی استفاده میشوند.به طور کلی آلدهید های موجود در عطر ها مانند عطر شنل نامبر  5، رایحه ای مبهم ازمرکبات-گل ها- صابونی به وجود می آورد. علاوه بر این ویژگی آلدهیدی عطر شنل نامبر 5 ، توصیف این عطر نیز مشکل است. عطری که به نوبه ی خود بی نظیر است ونمیتوان نت های آن را از هم جدا کرد. نه تنها ایم موضوع قابل توجه است ، بلکه  پیچیدگی و گستردگی نت های به کار برده شده در این محصول ، عطر شنل نامبر 5 رابرای افرادی با حس بویایی برجسته، به یک معما تبدیل کرده است.

در کل میتوان گفت عطر شنل نامبر 5 رمزی است که هیچ وقت قابل حل نیست. توصیه ی ما این عطر بسیار کارامد است که هر خانم "واقعی"  باید یک بار در زندگی خود از این عطر استفاده کند. همانگونه که کوکو شنل میگوید: کسی که عطر نمیزند آینده ای ندارد!

 

عطر شنل نامبر 5 ، ادکلن شنل نامبر 5 ، ادکلن ، عطر ، کوکو شنل ، Chanel N5

ترجمه: ف.ابراهیمی

95-05-07

www.theperfumeexpert.com

 

 

 
 
نظرات  
   
  نام و نام خانوادگی  
  تلفن همراه  
  نظر  
   
   
     
 
  کد  
    محصولات مرتبط  
 
 
     
  محصولات پیشنهادی  
   
  20357  
       
  
 
 
 

 

 

آخرین مقاله نوشته شده گروه مقالات آخرین مقالات
طبقه بندی نت های عطر و ادکلن
عطر درمانی 2
عطر و ادکلن
طبقه بندی نت های عطر و ادکلن
عطر درمانی 2
عطر درمانی 1
تاثیر عطر و ادکلن بر شخصیت مردان
بهترین عطر و ادکلن های گرم در هوای سرد
عضویت در خبرنامه پیوست های مرتبط خدمات فروش www.shirazbanoo.ir
جهت عضویت در خبرنامه ، فرم زیر را پر نمایید.
   نام *
  تلفن *
  ایمیل

ثبت شکایات

قوانین و مقررات

Copyright © 2015, Sign Company Engineering Group, All Rights Reserved. Powered by Sign™
طراحی و اجرا : شرکت فنی مهندسی ساین